آموزشگاه موسیقی منظومه با هدف ارتقا سطح فرهنگ موسیقی کشور و ارائه خدمات برتر به هنر جویان علاقه مند و مستعد این مرز و بوم تاسیس گردیده است.

به گزارش خبرگزاری موج، آموزشگاه موسیقی منظومه در راستای هدف ارتقا سطح فرهنگ موسیقی کشور با انتخاب اساتید مجرب و متخصص موسیقی کشور تلاش کرده تا بهترین فضای آموزشی را ایجاد نماید، که علاوه بر آموزش آکادمیک موسیقی به هنر آموزان راه را برای ادامه این تلاش هموار سازد.

برای رسیدن به این مهم آموزشگاه منظومه این امکان را برای هنر آموزان فراهم نموده تا بعد از هر دوره ای با نظر اساتید مربوطه وارد کلاس های گروه نوازی شده و علاوه بر آن با گذراندن دوره های تئوری موسیقی نزد اساتید این آموزشگاه بتوانند به دوره های بعدی راه یابند. در آموزشگاه منظومه سعی بر آن شده تا کلیه سازهای معمول ایرانی و کلاسیک را آموزش بدهد. از این رو اساتید در روزهای هفته برای آموزش در تمامی سبک ها آماده مشاوره و آموزش می باشند و علاقه مندان می توانند جدای از ثبت نام یا آموزش، از مشورت اساتید نیز به صورت رایگان بهره ببرند.

آموزشگاه موسیقی منظومه برای هر چه بهتر نمودن آموزش و در راستای آموزش بر پایه استعداد و روحیه هنر آموز و همگام با اصول فراگیری جهانی و شاگرد محوری برای اولین بار در عرصه موسیقی این امکان را برای هنر آموزان فراهم نموده تا در پایان هر ترم درسی با دیدن اجرای هنرجویان هر استاد و آشنایی با اساتید دیگرِ هر ساز استاد خود را خود انتخاب کنند.

موسیقی

تاثیر موسیقی در زندگی

تحقیقات تاثیر موسیقی بر روحیه و هوش و کاربرد آن در زندگی روزمره و آتی را به اثبات رسانده اند، موسیقی علاوه بر ایجاد نشاط و سرزندگی در افراد، گستره هوشی را برای برنامه ریزی در امور و قدرت تجزیه و تحلیل ذهنی را افزایش می دهد. همچنین تاثیر موسیقی بر امور درسی و رشد عاطفی کودکان انکار ناپذیر است.

در این راستا آموزشگاه موسیقی منظومه در ابتدای هر دوره با کمک مشاورین و آموزشگاه اقدام به انجام آزمون های هوش، خلاقیت و … می نماید تا علاوه بر ارزیابی سطح علمی ، تغییر در زمینه های فوق را به طور آماری بررسی نماید و تاثیر موسیقی بر شکوفایی استعداد و کاربرد هوشی را در اختیار والدین قرار دهد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج