رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان:

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان گفت: ساختمان‌های هوشمند تنها راه حل صرفه‌جویی در مصرف انرژی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، غلامحسین عسگری در نشست خبری بیست و دومین نمایشگاه جامع صنعت ساختمان در اصفهان اظهار کرد: ساختمان‌های هوشمند تنها راه حل صرفه‌جویی در مصرف انرژی است، بنابراین تلاش می کنیم در این دوره از نمایشگاه مهندسان را با پیشرفت‌های تکنولوژی ساختمان آشنا سازیم.

وی با اشاره به اینکه مصرف انرژی‌های فسیلی از نظر ایجاد آلودگی زیست محیطی و اتمام منابع این نوع انرژی ها در کشور افزود: از این رو نمی‌توان به استفاده از انرژی های فسیلی ادامه داد وبنابراین باید به سمت هوشمندسازی ساختمان حرکت کنیم.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان گفت: در بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان هوشمندسازی ساختمان ۱۰ درصد از فضای نمایشگاه به این موضوع اختصاص دارد.

عسگری اضافه کرد: تنها راه حل صرفه‌جویی در مصرف انرژی ساختمان‌های هوشمند است، بنابراین کلاس‌هایی با هدف آشنایی بیشتر مهندسان  با پیشرفت‌های تکنولوژی ساختمان برگزار می شود.

وی با اشاره به حجم  بالای نخاله‌های ساختمان‌ها بیان داشت: بخشی از این موضوع به مدل طراحی در ساخت‌وساز سنتی ساختمان برمی‌گردد.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان گفت: امروزه مقدار نخاله ای که از تخریب یک ساختمان تولید می شود بیشتر از مصالح بکار رفته در ساختمان است در حالی که باید به سمت صنعتی سازی پیش برویم واز مصرف انرژی جلوگیری کنیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها