موج
کدخبر : ۳۷۳۹۱۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373918

طی گشت و کنترل مأموران یگان حفاظت محیط زیست صورت گرفت:

مأموران یگان حفاظت محیط زیست حین گشت و کنترل در شهرهای آمل، بابل، نوشهر، فریدونکنار و بهشهر متخلفان شکار غیرمجاز را شناسایی و دستگیر کردند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، مأموران یگان حفاظت محیط زیست آمل حین گشت و کنترل در حوزه استحفاظی از سه شکارچی غیرمجاز 2 قبضه سلاح شکاری، لاشه یک سر تشی و یک طاقه قرقاول کشف و ضبط کردند.

در همین راستا طی گشت و کنترل در رودخانه کاری وگرمرود بخش دشتسر آمل و منطقه کوهستانی نمارستاق از چهار صیاد غیرمجاز لاشه 147 قطعه ماهی، یازده رشته دام ماهیگیری و یک دستگاه لانسر کشف و ضبط و 13 قطعه ماهی رهاسازی کردند.

همچنین مأموران یگان حفاظت محیط زیست بابل نیز حین گشت زنی از صیادان غیرمجاز یک رشته سالیک، 6 رشته تور ماهیگیری و لاشه 15قطعه ماهی رودخانه ای کشف و ضبط کردند.

از این دو شکارچی غیرمجاز 2 قبضه سلاح شکاری و سایر ادوات شکار نیز کشف و ضبط کردند.

در غرب مازندران هم مأموران یگان حفاظت محیط زیست نوشهر حین گشت زنی در مصب رودخانه کورکورسر و ماشلک و مزگاه، از صیادان غیرمجاز 9 رشته تور سالیک کشف و ضبط کردند.

از سویی دیگر در فریدونکنار نیز 2 عدد تور فلزی (چم) در رودخانه این شهرستان جمع آوری و تخریب کردند.

همچنین مأموران یگان آبی پناهگاه حیات وحش میانکاله هم حین گشت و کنترل در مناطق جهانشاهی، میانقلعه، اسماعیل سای، گلوگاه، بندرگز، قره سو و پشت آشوراده تالاب میانکاله 40 رشته دام ماهیگیری کشف و ضبط کردند.

به گززلارش موج مازندران؛ متخلفان با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها