موج
کدخبر : ۳۷۱۱۰۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371102

فرماندار چالوس:

فرماندار چالوس گفت : همکاری ادارات و نهادها در جهت رفع مشکلات شهری با مدیریت شهری ضروری است و نباید در این مورد کوتاهی شود.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، سید رسول حسینی در دیدار با اعضای شورای اسلامی شهر چالوس اظهار داشت: با توجه به موقعیت شهر چالوس بعنوان یک شهر گردشگری لذا ارایه خدمات در آن با شهرهای دیگر نیز متفاوت بوده و در ایام تعطیلات جمعیت آن چند برابر می شود.

 

وی ادامه داد: اعضای شورای اسلامی شهر چالوس تلاش کنند در ماههای پایانی این دوره شورای اسلامی شهر همانند روزهای اول و با توان بیشتر در جهت رفع مشکلات شهروندان تلاش کنند.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان چالوس بیان داشت: پروژه های عمرانی شهری که به توسعه زیرساختی شهر چالوس کمک می کند شناسایی شود و برای تسریع در انجام آن بتوان اقدام شود.

 

حسینی بیان داشت: شهروندان چالوسی لایق خدمات مطلوب و ویژه هستند و باید همه مسئولین شهری و شهرستانی در جهت خدمت به مردم فهیم چالوس در تلاش باشند و در جهت رفع مشکلات شهری و شهروندان باید با سرعت برنامه ریزی و اقدام کرد.

 

وی بیان داشت: نگاه جدید این فرمانداری به تمامی‌مسئولین وادارات شهرستان ونیز اقشار مختلف نگاه تعاملی خواهد بود نه تقابلی و باید همه باهم برای رفع مشکلات گام برداریم.

 

فرماندار چالوس افزود:باید همگی تلاش کنیم با همدلی و صمیمیت و بدور از هرگونه حاشیه در راستای رفع مشکلات و مسائل شهرستان و پیشرفت و توسعه آن در ابعاد مختلف درجهت خدمت هر چه بیشتر و بهتر به مردم حرکت کنیم.

 

وی اذعان داشت: هنر ما باید این باشد از از این ظرفیت‌های ویژه مردمی‌که از تمامی‌ابعاد مخصوصاً نیروی انسانی نعمتی برای ما می‌باشد کمال بهره برداری و استفاده را ببریم و برنامه محور باشیم و با دوری از پراکندگی و پرداختن به مسائل حاشیه ای و با تمرکز بر موضوعات واحد و پشتیبانی و همکاری با همدیگر در جهت خدمت هر چه بیشتر و بهتر به مردم شریف منطقه مسیر را طی کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها