موج
کدخبر : ۳۶۴۰۷۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364076

رئیس اداره رفاه خدمات آموزش و پرورش مازندران خبر داد:

رئیس اداره رفاه خدمات و پشتیبانی آموزش و پرورش مازندران گفت: ۳۲ هزار و ۵۲ نفر از فرهنگیان مازندران، ۱۰ ماه امسال حدود ۸ هزار میلیارد ریال تسهیلات مالی دریافت کردند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، فرامرز اسد پور اظهار داشت: این وام‌ها در قالب صندوق تعاون و بانک‌های عامل ملی ، ملت ، قرض الحسنه مهر ایران و سایر بانک‌ها ایجاد و در اختیار فرهنگیان استان قرار گرفت.

وی ادامه داد: با هدف حمایت ویژه از فرهنگیان دارای بیماری صعب العلاج ، بیش از ۵ میلیارد ریال کمک بلاعوض به ۶۷۹ نفر از همکاران فرهنگی و دانش آموزانی دارای بیماری‌های خاص و پرهزینه پرداخت شد.

رئیس اداره رفاه خدمات و پشتیبانی آموزش و پرورش مازندران با اشاره به وجود ۹ مرکز درمانی فرهنگیان در سطح استان گفت: این درمانگاه‌ها با ارائه ۴۷ نوع خدمات مختلف تاکنون به بیش از ۴۱۴ هزارنفر از فرهنگیان مازندران خدمات رسانی کرده و برای رفاه حال آنها، بسیاری از هزینه‌های درمانی در قالب کسر اقساط دریافت می‌شود.

اسدپور از عضویت ۹۰ درصدی همکاران فرهنگی مازندران در صندوق ذخیره فرهنگیان خبر داد و گفت : امسال با افزایش حق عضویت از رتبه ۲۹ به رتبه ۵ کشوری ارتقا پیدا کرده و در حال حاضر حق عضویت همکاران در سطح استان، ۴۰ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال بوده و ماهانه به حساب صندوق واریز می‌شود.

رئیس اداره رفاه خدمات و پشتیبانی آموزش و پرورش مازندران افزود: ۳۶۱ نفر از فرهنگیان استان پارسال با نرخ سود ۱۵ درصدی و اقساط ۳۶ ماهه، لیزینگی کالا‌های ایرانی دریافت کرده اند.

اسدپور ، خرید ۱۱ دستگاه خودروی آریسان ، توزیع به موقع کتب درسی ، واگذاری امور نقلیه به بخش خصوصی ، فروش خودرو‌های اسقاطی، حذف فرآیند تکثیر و اجرای اتوماسیون اداری با هدف مدیریت سبز و حذف کاغذ، تعامل و تفاهم با اداره‌های آب، برق و گاز برای جلوگیری از قطع انرژی مدارس را از جمله فعالیت‌های این حوزه در بخش خدمات برشمرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها