موج
کدخبر : ۳۴۸۴۱۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348419

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی مازندران :

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی مازندران گفت : مودیان مالیاتی این استان در نیمه نخست سال جاری حدود ۱۰ هزار و ۳۱۹ میلیارد ریال مالیات پرداخت کردند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، موسی قاسم پیشه اظهار داشت: میزان درآمدهای مالیاتی وصولی استان در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل حدود ۳۶ درصد بیشتر شده است.

وی ادامه داد: با احتساب سایر درآمدها ، میزان درآمدهای وصولی استان در نیمه نخست سال جاری به ۱۱ هزار و ۶۴۲ میلیارد ریال رسیده است که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل افزایش ۳۳ درصدی دارد.

قاسم پیشه میزان وصول درآمد استان از سایر منابع درآمدی از جمله ارائه خدمات از سوی دستگاه های اجرایی را در سال جاری حدود یکهزار و ۳۲۳ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود : مازندران در این حوزه درآمدی نیز استان شاهد افزایش حدود ۱۱ درصدی بود.

وی میزان درآمدهای مازندران را بر اساس قانون بودجه سال جاری کل کشور حدود ۲۳ هزار و ۵۳۷ میلیارد و ۶۹۶ میلیون ریال اعلام کرد و گفت : بیش از ۸۵ درصد از منابع درآمدی این خطه شمال کشور نیز از محل درآمدهای مالیاتی اعم از مستقیم و غیر مستقیم وصول می شود.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی مازندران اظهار داشت : حدود ۳۲ درصد از منابع درآمدی استان از محل مالیات بر ارزش افزوده است که یک سوم از این درآمدها نیز در اختیار شهرداری ها برای اجرای پروژه های عمرانی قرار می گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها