موج
کدخبر : ۳۲۹۷۳۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329731

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران تاکید کرد:

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران بر ضرورت تکمیل تالار مرکزی ساری تاکید کرد و گفت: تکمیل تالار مرکزی ساری مهمترین دغدغه این اداره کل بوده و خواستار حمایت مجلس در این بخش هستیم.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، عباس زارع در دیدار با منتخب مردم ساری و میاندرود در مجلس، مهم‌ترین طرح این اداره کل را در شهرستان ساری، اتمام تالار مرکزی ساری عنوان کرد و اظهار داشت: این پروژه به مراحل پایانی خود نزدیک شده و امیدواریم با حمایت بیشتر دولت و پی‌گیری‌های این مرکز مهم فرهنگی هنری در مرکز استان باشیم.

وی ادامه داد: با توجه به محدودیت های اعتباری که در حوزه فرهنگ و هنر وجود دارد اما تلاش این اداره کل بر این است تا بهترین برنامه ها را در استان اجرایی کند.

زارع بیان داشت: در بحث مبارزه با کرونا ، رسانه های استان مازندران بهترین و مطلوب ترین اطلاع رسانی را داشتند که مورد استقبال مدیران و شهروندان قرار گرفته است.

منصورعلی زارعی نماینده منتخب مردم شهرستان ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن سپاس از عملکرد اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران به ویژه در ایام فراگیری ویروس کرونا و آرزوی توفیق بیشتر در اجرای مأموریت‌های فرهنگی و هنری، بخش فرهنگ و هنر را از بخش‌های مهم جامعه برشمرد و گفت: این بخش قشر بزرگی از جامعه به ویژه جوانان را دربر می‌گیرد و تأثیرگذاری آن در مسائل گوناگون اجتماعی برکسی پوشیده نیست و اگر به آن کم توجهی شود، جامعه دچار آسیب‌های جبران ناپذیری خواهد شد.

وی ادامه داد : وظیفه همه ما و مسئولین است که به مسائل فرهنگی جامعه توجه بیشتر نموده و در این راستا هرگونه حمایت و پی‌گیری که لازم باشد انجام می‌دهیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها