موج
کدخبر : ۳۱۷۸۷۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317875

مدیرکل راهداری مازندران خبر داد:

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران گفت : در ۴۸ ساعت گذشته ۸۰۶ کیلومتر از محور‌های کوهستانی و شریانی استان مازندران با تلاش شبانه روزی راهداران برف روبی شد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، عباسعلی نجفی اظهار داشت :اکیپ‌های راهداری طی ۴۸ ساعت گذشته در محور سوادکوه، ۱۵۰ کیلومتر از شیرگاه تا گدوک و با ۱۵۰۰ تن نمک، محور کندوان، ۱۸۶ کیلومتر از تونل کندوان تا مرزن آباد با ۱۱۵۰ تن نمک، محور هراز، ۲۴۰ کیلومتر حد فاصل وانا تا امامزاده هاشم ۴۵۰ با تن نمک، محور ارتباطی ساری _ کیاسر حدفاصل اسکارد تا سه راهی فولاد محله به طول ۳۴۵ کیلومتر با ۲۳۰ تن نمک برفروبی و نمک پاشی کردند.

وی ادامه داد : این اداره کل به منظور حفظ ایمنی جاده‌ها و تردد روان وسایل نقلیه و جلوگیری از بروز سوانح رانندگی با کلیه امکانات و اکیپ‌های راهداری خود آمادگی کامل برای عملیات راهداری را دارد.

نجفی افزود: در شب گذشته و به طور مستمر و بی وقفه ۳۳ اکیپ راهداری در قالب ۲۵۰ ماشین و ۳۵۰ راهدار در محور‌های مواصلاتی استان انجام وظیفه کردند.

مدیر کل راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران طول محور‌های برفگیر مازندران را ۳۷۰۰ کیلومتر اعلام و بیان کرد: در حال حاضر ۲۲ راهدارخانه در محور‌های مواصلاتی استان تجهیز شده و آماده سرویس دهی به مسافران و در راه ماندگان است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها