موج

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نکا خبر داد:

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نکا گفت: بیش از ۱۸ هزار متر مربع از زمین‌های ملی به ارزش بیش از ۷ میلیارد تومان در شهرستان نکا بازپس گیری شد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، حجت الاسلام ملاکریمی اظهار داشت: براساس گزارش مردمی مبنی بر تصرف منابع ملی در منطقه گلستان با حضور میدانی در مکان تصرف شده مشاهده شد که از سنوات قبل منابع طبیعی منطقه مورد تعدی و تصرف قرار گرفته شده است.

وی ادامه داد: با صدور دستور قضایی و همکاری اداره منابع طبیعی شهرستان مکان مورد نظر به متراژ بیش از ۱۸ هزار متر مربع و ارزش ۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان رفع تصرف شد.

ملاریمی تصریح کرد: با توجه به حساسیت و ارزش جغرافیایی این منطقه در بازدید از چندین نقطه مشخص شد در بخش های دیگری از این منطقه نیز توسط عده‌ای تصرف صورت گرفته و ضمن قطع درختان از ۲۰ سال قبل ویلاسازی نیز انجام شده است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نکا با بیان اینکه با دستور قضایی مقرر شد کارشناسان منابع طبیعی دقیقاً موضوع را بررسی کنند، افزود: در صورت تایید گزارش های دادستانی مبنی بر ساخت و ساز در محدوده منابع طبیعی و ملی  اقدامات بازپس گیری انجام خواهد شد.

ملاکریمی گفت:دادستانی با متجاوزان منابع ملی برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها