موج

محمد خانی نوذری خبر داد:

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران گفت: پرداخت تسهیلات کم بهره به خسارت دیدگان سیلاب بهشهر و گلوگاه آغاز شد و افراد به بانک معرفی می شوند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، محمد خانی نوذری اظهار داشت : در سیل گذشته شاهد تخریب ۳۷۷واحد مسکونی در شهرستان‌های بهشهر و گلوگاه بودیم که از این تعداد ۱۲واحد ۱۰۰درصد تخریب شد و مابقی به دلیل آبگرفتگی نیازمند تعمیر و بازسازی است.

وی در ادامه با بیان اینکه ارزیابی ۲۶۰واحد مسکونی متاثر از سیلاب در شهرستان گلوگاه در مدت ۷۲ساعت انجام شد افزود:تاکنون به ۲۰واحد نیازمند به بازسازی تسهیلات بلاعوض پرداخت شد.

خانی نوذری از آغاز پرداخت تسهیلات کم بهره به خسارت دیدگان سیلاب بهشهر و گلوگاه خبر داد و گفت: تا کنون تسهیلات بلاعوض به ۲۰۰متقاضی خسارت دیده از سیلاب این دو شهر از طریق بانک عامل سپه پرداخت شد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران افزود: ۶۰متقاضی متاثر از سیلاب نیز برای دریافت تسهیلات کم بهره بانکی و جبران خسارت سیلاب به ادارات شهرستان‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مراجعه و نام نویسی کرده اند.

خانی نوذری گفت: بنیاد انقلاب اسلامی در بخش معیشت و تعمیرات واحد‌های مسکونی تا سقف ۱۵میلیون تومان تسهیلات کم بهره و تا سقف ۵میلیون تومان تسهیلات بلاعوض پرداخت می‌کند.

وی با بیان اینکه به صاحبان واحد‌های مسکونی که در سیل اخیر صددرصد خسارت وارد شده است تسهیلات کم بهره و بلاعوض پرداخت می‌شود افزود: این تسهیلات کم بهره در روستا‌ها۴۰ و در شهر‌ها ۵۰میلیون تومان است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران تاکید کرد : ۱۰و۱۱ میلیون تومان تسهیلات بلاعوض به ترتیب به خسارت دیدگان روستا‌ها و شهر‌های سیل زده پرداخت می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها