موج

استاندار مازندران:

استاندار مازندران گفت: در حوزه بازسازی مناطق سیل‌زده نیازمند حمایت و کمک دولت و دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی هستیم.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، احمد حسین زادگان  در مراسم معرفه نماینده جدید ولی فقیه در استان مازندران اظهار داشت : برای نماینده ولی فقیه جدید در استان  آرزوی توفیق داریم و از زحمات و خدمات آیت الله طبرسی نماینده سابق ولی فقیه در مازندران در طول تصدی این سمت، که منشاء خدمات خیر فراوانی برای استان بودند کمال تشکر و قدردانی را داریم.

وی ادامه داد : آیت الله طبرسی سعی می کرد در طول این سالها، میان همه سلائق و احزاب و گروههای موجود در استان عدالت را برقرار کند که برای ایشان آرزوی سلامتی داریم.

استاندار مازندران با قدردانی ویژه از مقام معظم رهبری در نگاه به استان مازندران خاطر نشان کرد: یکی از معضلات استان که گریبانگیر مازندران است موضوع پسماند است که ما انتظار ویژه ای از معظم " له داریم تا با عنایات ویژه رهبر معظم انقلاب اسلامی به استان، هر چه زودتر این مشکل برطرف شود.

حسین زادگان همچنین گفت: در بحث آزادسازی سواحل ، معضل بیکاری و مشکلات مناطق سیل زده استان هم، عنایات ویژه مقام معظم رهبری مورد انتظار مردم استان مازندران است.

وی افزود: در حالیکه دشمن به دنبال تفرقه افکندن و فاصله میان مردم و مسئولان است سعی کردیم در استان این مسائل نمود پیدا نکند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها