موج

مدیر کل ورزش و جوانان مازندران خبر داد:

مدیر کل ورزش و جوانان مازندران گفت: 5 طرح ورزشی با 12 میلیارد تومان هزینه ، هفته تربیت بدنی در مازندران بهره برداری می شود.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، حبیب حسین زادگان اظهار داشت : سالن ورزشی روستای سارو رستم کلا بهشهر ، دو سالن ورزشی در روستاهای کولا و سنگتراشان ساری و خانه کشتی تنکابن از جمله طرح هایی است که این هفته به بهره برداری می رسد.

وی در ادامه هزینه اجرای این طرحها را 12 میلیارد تومان اعلام کرد و افزود : همزمان با این طرحهای دولتی ، چند طرح بخش خصوصی هم شامل استخر و فضاهای سرپوشیده در استان بهره برداری می شود.

حسین زادگان از اجرای هزارعنوان برنامه و جشنواره فرهنگی و ورزشی، هفته تربیت بدنی در مازندران خبر داد و گفت: با تحقق چند طرح مهم ورزشی و اجرای تعهدات و برنامه های اداره کل ورزش و جوانان مازندران تا دهه فجر امسال، سرانه ورزشی استان از یک و دو دهم به یک و نیم  مترمربع برای هر مازندرانی می رسد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اینکه برای ساخت سالن ورزشی روستای فِرِم بخش مرکزی فریدونکنار یک میلیارد و 200 میلیون تومان هزینه شد گفت: 6 روستای بخش مرکزی این شهرستان از امکانات این سالن ورزشی بهره مند می شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها