موج

مدیریت بحران استان مازنردان در اطلاعیه ای، نسبت به بارش باران و احتمال آبگرفتگی معابر در شهرستانهای این استان هشدار داد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، در این اطلاعیه آمده است: با توجه به پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران درباره بارش باران، وزش باد و کاهش دما در استان در طی امشب و فردا ، به مردم استان توصیه می شود از تردد در بستر و حریم رودخانه ها و مسیل ها در زمان بارندگی خودداری کنند.

در این اطلاعیه آمده است : دامداران و ساکنان بومی استان در هنگام وقوع رگبار و رعد و برق ، نکات ایمنی را رعایت کرده و دامهای خود را به دور از ارتفاعات، حاشیه رودخانه ها و دهانه مسیل ها و در مناطق امن نگهداری کنند.

بر اساس این اطلاعیه شهرداران و دهیاران به دلیل پیش بینی وزش باد و آبگرفتگی معابر عمومی در سطح استان مازندران ، تمهیدات لازم را به عمل آورند.

در این اطلاعیه تاکید شد: با توجه به مواج بودن دریا طی امروز و فردا ، از ماهیگیری و انجام کلیه فعالیت های دریایی خودداری شود.

اداره کل مدیریت بحران استانداری مازندران یادآورد شد : رانندگان نیز هنگام عبور از جاده های مواصلاتی استان به خصوص هنگام شب ، نکات ایمنی را رعایت کنند و به هشدارهای ماموران پلیس راه و راهداری توجه داشته باشند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها