موج

سرپرست بهزیستی مازندران خبر داد:

سرپرست بهزیستی مازندران گفت: 27 هزار کودک از خدمات 760مهد کودک زیر پوشش بهزیستی مازندران بهره مندند که از این تعداد هزارو 200 کودک از خدمات رایگان 26 مهد مناطق حاشیه نشین برخوردار هستند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، جمال باقری اظهار داشت: مهدهای کودک مناطق کم برخوردار استان به کودکان این مناطق خدمات حمایتی رایگان ارائه می کنند.

وی ادامه داد : تا کنون 26 مهدکودک حاشیه نشین به بهره برداری رسید که با شناسایی 33 محله پرآسیب درمازندران، شمار مهدهای کودک در این مناطق افزایش می یابد.

سرپرست بهزیستی مازندران همچنین دریافت هزینه های اضافی مهدکودک ها از خانواده ها را تخلف عنوان و خاطرنشان کرد: تاکنون گزارشی به بهزیستی مبنی بر خلاف تعرفه ای که مهد کودک ها دریافت کردند ارائه نشده و اگر موردی هم باشد قطعا برخورد خواهد شد.

باقری دریافتی براساس سطح مهدکودک های تا 4 ستاره که اکنون بالاترین حد درمازندران است را برای کودکان شیرخوار حدود 450 و مهدهای با ستاره های کمتر را 350 هزار تومان اعلام کردو افزود: هر مهد با موافقت هیات امنا تا 3 فوق برنامه به ازای هر کدام 50 هزار تومان شهریه اضافه قانونی می تواند دریافت کند که رقم دریافتی بالاتراز 600هزار تومان در مهدها تخلف است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها