معاون اقتصادی استاندار مازندران گفت: معاون استاندار ساراتف روسیه در رأس یک هیأت 12 نفره وارد مازندران شد و از بخش های صنعتی و گردشگری استان بازدید می کنند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ،حسن خیریانپور اظهار داشت: استان ساراتف با مساحت 378 کیلومتر مربع و حدود دو میلیون و پانصد هزار نفر جمعیت در کنار رودخانه ولگا دارای موقعیت تجاری معروف و رتبه سوم تولید غلات را در کشور روسیه دارد . ‎وی ادامه داد :  متعاقب یادداشت همکاری که سال گذشته فی ما بین معاونین استانداریهای مازندران و ساراتف روسیه امضاء شده بود هیأت روسیه وارد مازندران شدند و در راستای فعال سازی دیپلماسی اقتصادی  این هیأت  در محل اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی با جمعی از فعالان اقتصادی مازندران دیدار خواهند داشت.

خیریان پور اظهار داشت : این هیات روسی  در محل استانداری با  استاندار مازندران دیدار و مذاکره و متن تفاهم نامه پیشنهادی را بررسی تا در آینده نزدیک به امضای استانداران دو استان برسد .

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران تصریح کرد : هیأت مذکور همچنین از بندر امیرآباد و چند واحد تولیدی را نیز مورد بازدید قرار خواهند داد .