رئیس کمیسیون ورزشی شورای اسلامی شهر چالوس گفت : دومین جشنواره تفریحی ساحلی آبی چالوس با عنوان «جِتسا» در ساحل رادیو دریا این شهرستان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، مسعود زندی اظهارداشت : دومین دوره جشنواره جِتسا روز پنج‌شنبه 3 مردادد در ساحل رادیو دریای چالوس با حضور مسؤولان، هنرمندان، ورزشکاران ملی و استانی آغاز می‌شود و تا پنج هفته در روزهایی پایانی هر هفته با برنامه‌های متنوع فرهنگی، ورزشی و تفریحی ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد : باید از ظرفیت‌های سواحل برای ایجاد فضایی با نشاط و مفرح برای بومیان و گردشگران بهره‌گیری شود و در این زمینه باید همه دستگاه‌های دولتی و اجرایی کمک کنند و رسانه‌ها نیز اطلاعات لازم را در این‌باره به جامعه منعکس کنند.

دبیر برگزاری جشنواره جتسا گفت:  فضا و محیط برگزاری مسابقات فرهنگی، ورزشی و تفریحی آماده‌سازی شد و همه چیز برای برگزاری دومین جشنواره بزرگ جِتسا فراهم است.

زندی بیان داشت : در تلاش هستیم تا  سِن دائمی در ساحل رادیو دریا با الهام از معماری بومی و محلی منطقه ایجاد کنیم و تحولی بنیادین در زمینه اجرای برنامه‌های شاد و مفرح اجتماعی انجام شود.

وی با اشاره به اینکه همه دستگاه‌ها باید در برگزاری این جشنواره کمک کنند، تصریح کرد: از اداره برق شهرستان چالوس که در سال گذشته کمک بسیار زیادی برای برگزاری نخستین دودره جشنواره جِتسا به ما کرد، انتظار داریم ظرف روزهای آینده ضعف ولتاژ برق در مجموعه ساحل رادیو دریا را  رفع کند.