استاندار مازندران از همکاری 70 میلیارد تومانی استان مازندران و بنیاد برکت بر ای تامین 2000 اشتغال خرد در مناطق محروم روستایی استان مازندران خبر داد و گفت: بنیاد برکت بویژه در خصوص اشتغالزایی بدرستی هدف گذاری نموده است.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران و به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران احمد حسین زادگان اظهار داشت: در استان از سوی دولت، اقدامات مطلوبی در حوزه ایجاد و تقویت اشتغال در حال انجام است و باید همه مجموعه ها و ارکان نظام در کنار هم در جهت رفع این دغدغه مهم و تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در جهت کاهش آسیب های اجتماعی و رونق نشاط در جامعه گام بردارند.

وی با بیان این که در حوزه های مختلفی در مازندران می توان با بنیاد برکت در مسیر پیشرفت گام برداشت و قریب 70 میلیارد تومان طرح مشترک میان استان و این بنیاد وجود دارد که باید محورهای آن در آینده مشخص شود اظهار داشت: برآنیم تا در کنار اعتبارات دولتی، از تسهیلات و همکاری هایی که بنیاد برکت در اختیار استان قرار می دهد در جهت اشتغالزایی بهره گیری کنیم.

حسین زادگان بهره گیری از توان بنیاد برکت در حوزه های اقتصادی و مسکن محرومین را از دیگر موضوعات مشترک همکاری این بنیاد با استان یاد کرد و گفت: تلاش داریم تا از ظرفیت بالای ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) که بدلیل دور بودن از بوروکراسی اداری، اثربخش تر در حوزه های مختلف حضور دارد در جهت اجرای طرح های مختلف بهره گیری کنیم.

وی بر گسترش همکاری های فی مابین بنیاد برکت و استان؛ در حوزه هایی نظیر ورزش در مناطق مختلف مازندران تاکید کرد و افزود: سراسر مازندران برای ما یک نقطه واحد تلقی می شود و امیدواریم بنیاد نیز با توجه به مزیت ها و قابلیت های مناطق مختلف استان، در همه مناطق مازندران ورود کند.

حسین زادگان با تاکید بر این که پایدار کردن اشتغال خرد در گرو تامین بازار است افزود: مدلی که بنیاد برکت برای فروش محصولات تدبیر کرده است در این مسیر بسیار کمک کننده است.