موج

فرماندار محمودآباد:

فرماندار محمودآباد گفت: درد و آلام جامعه در وضعیت کنونی با آثار هنری هنرمندان تسکین یافته و جامعه با هنر و هنرمند به نشاط و آرامش می رسد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران،  علیرضا شریعت فرماندار محمودآباد در جمع اعضای خانه هنرمندان محمودآباد اظهار داشت: همواره با حضور در جمع هنرمندان و اصحاب فرهنگ و هنر انرژی می گیرم و با توجه به اینکه این شهرستان از مواهب الهی زیبایی بهرمند می باشد تلفیق هنر و زیبایی مواهب الهی می تواند فصل زیبایی برای جذب هنرمندان در شهرستان رقم بزند. ‎

وی ادامه داد: طرحها و برنامه های اجرایی در شهرستان محمودآباد باید پیوست فرهنگی داشته باشد و تا طرحها پیوست فرهنگی نداشته باشند نمی دانیم چقدر در توسعه همه جانبه و بلاخص توسعه فرهنگی کمک حال خواهد بود.

نماینده عالی دولت در شهرستان محمودآباد اظهار داشت : هر جا من اختیار داشته و نیاز به استعلام از استان نباشد  در راستای اعتلای فرهنگ و هنر و توجه به جامعه هنرمندان گام خواهم برداشت.

وی با اشاره به پرهیز و عدم ورود هنرمندان به فضای انتخابات پیش رو گفت: اجرای سیاست های دولت مهمترین و اساسی ترین ماموریت مدیران در ادارات محسوب شده و با هر مدیری که کار انتخاباتی نماید برخورد جدی خواهد شد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها