استاندار مازندران گفت: روند ساخت و بازسازی این مسجد که با اهتمام دستگاه های متولی و حمایت مجموعه استان به پیش رفته است، تا اتمام این پروژه با جدیت تداوم خواهد داشت. ‎

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، احمد حسین زادگان  در بازدیداز روند ساخت و مرمت مسجد جامع ساری اظهار داشت:  مسجد جامع ساری یک اثر تاریخی – میراثی است که مردم ساری و استان به آن دلبستگی دارند و در 4 دهه اخیر؛ حضور نیروهای انقلاب در این مکان معنوی نیز بسیار خاطره انگیز است.

وی ادامه داد : روند ساخت و بازسازی این مسجد که با اهتمام دستگاه های متولی به پیش رفته است، تا اتمام این پروژه با جدیت تداوم خواهد داشت.

استاندار مازندران با بیان این که با تحقق تعهدات دستگاه های متولی و با کمک و جلب اعتبارات دولتی و در صورت لزوم اعتبارات استانی و شهرستانی کار را با قوت ادامه می دهیم ، بیان داشت: فقط 20 درصد از کار پروژه مسجد جامع ساری باقی مانده است و در این مسیر، همه حمایت و کمک مجموعه استانی و با پیگیری های صورت گرفته و در حال انجام، حمایت های ملی  پشت سر این پروژه است.

حسین زادگان با اشاره به این که دستگاه های مسئول و متعهد در خصوص باقی مانده کار این مسجد بیش از پیش اهتمام کنند، عنوان داشت: این کار مهم تاکنون با همت به پیش رفته است و نباید بهیچ وجه متوقف شود تا انشاء الله در چند ماه آینده به افتتاح برسد.