موج

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران:

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مازندران گفت: سیل به بخش کشاورزی استان مازندران آسیب جدی وارد کرد و نیاز به اعتبارات ملی برای بازسازی آن است.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، عزیزالله شهیدی‌فر در جلسه ستاد بحران شهرستان سیمرغ اظهار داشت:  آمار و اطلاعات ما باید در حوزه خسارات سیل دقیق باشد و باید پیگیر باشیم و به مردم شهرستان‌ها کمک کنیم.

وی با اشاره به اینکه بخش کشاورزی یکی از بخش‌هایی بود که آسیب جدی به آن واردشده است،بیان داشت: یکی از ساختار‌های اصلی سیمرغ کشاورزی است که خسارت سنگینی به این بخش واردشده است این موضوع باید به‌شدت مورد پیگیری قرار گیرد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران بابیان اینکه یکی از مشکلات مردم بذر شالی بود که در مازندران بذر شالی که قابلیت کشت داشته باشد نداشتیم، اما این بذر از گیلان تأمین‌شده است، گفت : در حوزه نهاده‌های دامی بخشی تأمین‌شده است، اما درصدد افزایش آن هستیم تا مشکلات مردم در بحث دام و طیور حل شود.

وی در پایان گفت: بررسی و ارزیابی خسارت از مباحث بسیار مهم است که فاز یک را شهرستان سیمرغ در حوزه‌های بخش کشاورزی قرار داده‌ایم تا بیشترین خدمات به این شهرستان صورت گیرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها