رخشنده در بازدید و اهدای سبدکالا به خانواده های مستضعفین نوبنیاد ساری از آغاز توزیع هدایای شهدای مدافعان حرم به مستضعفین خبرداد.

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه کربلا مازندران در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری موج بیان داشت:در راستای برنامه رزمایش عاشورایی در غالب تهیه سبد کالا وبسته مواد غذایی،  لوازم تحریر و کیف و پوشاک برای ۳۰ نفر از خانواده های مستضعفین نوبنیاد ساری تهیه وتوزیع شد .

رخشنده اظهار داشت: در دین اسلام رسیدگی به مستمندان و مستضعفین سفارش شده ما هم با همکاری دیگر ارگان های بسیج  بسته هایی تهیه کردیم و به عنوان هدیه ای از طرف شهید و به نیابت از شهدای مدافع حرم توزیع شد، که توزیع این هدایا در سراسر استان ادامه دارد .

وی اظهار داشت : رزمایش عاشورایی در سراسر کشور از ۹ شهریور آغاز وتا ۵ مهر ماه ادامه دارد  .

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه کربلا در ادامه گفت: در این رزمایش برنامه های متعددی پیش بینی شده و در راستای گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی برنامه های متنوع ای تدوین شده است .

رخشنده در پایان افزود: نشست ها وهمایش هایی درباره بررسی نقش زنان در چهل سال پیدایش انقلاب و تداوم این نقش تا بقای انقلاب قرار است اتفاق بیافتد . که از نمونه برنامه های تدوین شده ؛ کارگاه های سبک زندگی ، مسابقات ورزشی ، مسابقات هنری ، و بحث خدمات رسانی که جزء ویژه برنامه هاست .