غلامرضا شریعتی اظهار داشت: از سال گذشته تاکنون با کمک خیران بیش از ۲۵ میلیارد تومان در بخش محرومیت زدایی هزینه شده است.

به گزارش خبرگزاری موج، رئیس بسیج سازندگی سپاه کربلا با تاکید برتوجه بیشتر برای رفع محرومیت در مناطق محروم در مازندران تصریح کرد: از ۹ تا ۲۹ شهریورماه در قالب طرح نهضت خدمت رسانی با استعداد ۴۵۰ گروه جهادی رزمایش محرومیت زدایی اجرا می شود.

سرهنگ شریعتی یادآور شد: از سال گذشته تاکنون با کمک خیران بیش از ۲۵ میلیارد تومان در بخش محرومیت زدایی هزینه شده است و این میزان امسال به ۵۰ میلیارد تومان خواهد رسید.

رئیس بسیج سازندگی سپاه کربلا مازندران ادامه داد: در حوزه های عمومی مانند بهداشت و درمان، کشاورزی، بهداشت، آب و غیره نیز کمکهایی از سوی بسیج سازندگی برای محرومیت زدایی صورت می گیرد.

وی شمار گروه های جهادی منسجم موجود در استان را ۷۵۰ گروه بیان کرد و با اشاره به اینکه منابع متعدد اعتباری برای محرومیت زدایی، از تشکیل ستاد مشخص به ریاست استاندار برای رفع محرومیت های استان خبر داد.

سرهنگ شریعتی، ساخت ۹۰ واحد مسکونی برای نیازمندان، رفع محرومیت در ۱۰ محله آسیب پذیر و کم برخوردار در شهرستان های نکا، میاندرود، ساری، قائمشهر، بابل، آمل، فریدونکنار و نور با اجرای پروژه های مختلف عمرانی نظیر مسکن از جمله برنامه ها است.

رئیس بسیج سازندگی سپاه کربلا مازندران ادامه داد: همچنین ۵۰ گروه پزشکی برای درمان و ارائه خدمات پزشکی نیز در رزمایش و مانور در مناطق محروم و حاشیه شهر به ارائه خدمات می پردازند.

شریعتی به اقدامات صورت گرفته در حوزه محرومیت زدایی اشاره و اضافه کرد: تامین مسکن، تامین جهیزیه، تامین سبد غذایی و کالا از جمله خدماتی است که توسط بسیج سازندگی در راستای خدمت گذاری به مردم صورت می گیرد.