صابر اکبرزاده با بیان اینکه خبرنگاران افسران جنگ نرم فرهنگی هستند، اظهار داشت:رسانه پل ارتباطی بین مردم و مسوولان است.

به گزارش خبرگزاری موج، عضو شورای شهر سرخرود با تبریک فرارسیدن روز خبرنگار، گفت:قشر خبرنگاران و مجموعه اعضای جامعه خبر یکی از اقشار موثر در جامعه هستند که همواره در خط مُقدم دفاع از ایران اسلامی و انقلاب اسلامی حضور فعال دارند،

وی اظهار داشت: خبرنگاران افسران جنگ نرم فرهنگی هستند که نه تنها در مقابل توطئه‌ها و تهدیدات دشمنان انقلاب اسلامی ایستادگی می‌کنند بلکه با استفاده از تاکتیک‌های رسانه‌ای پیام و دستاوردهای انقلاب اسلامی را به جهان معرفی می‌کنند.

اکبرزاده با بیان اینکه ارتباط خوب و تعامل سطح بالای روابط عمومی‌ها با رسانه‌ها از عوامل موفقیت سازمان‌هاست، گفت: رسانه به نوعی یک پل ارتباطی بین مردم و مسئولان است و هر میزان ارتباط مدیران با رسانه‌ها بهتر و شفاف‌تر باشد اعتماد عمومی مردم نسبت به سازمان‌ها بیشتر خواهد شد.

عضو شورای شهرستان محمودآباد با بیان اینکه رسانه مى‌تواند استانداردها را تعریف کند و افراد را به تعریف‌هاى واحد و رفتارهاى صحیح رهنمون سازد، اظهار کرد: در واقع کارى که رسانه موظف به انجام آن است، تربیت افراد و جامعه به راه کمال است.

صابر اکبر زاده خبرنگاران را سربازانی شجاع و دلاور و بی‌ادعا در عرصه اطلاع‌رسانی عنوان کرد و بیان داشت: امروز جنگ علیه تهاجم فرهنگی و عرصه اطلاع‌رسانی است.