نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه میز خدمت مدیران ماحصل خون شهدا است، گفت:مسوولان باید پاسخگو مشکلات اقتصادی باشند.

به گزارش خبرگزاری موج، آیت الله سید رحیم توکل در جمع خبرنگاران با اشاره به راه اندازی میز خدمت در ادارات بیان داشت: این میز خدمت مدیران ماحصل خون شهدا است و مسوولان باید پاسخگو باشند و نباید به حرف بسنده کرد بلکه با عمل و الگو پذیری و راه مشخص شده باید مسوولان ما قدم بزنند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به مشکلات موجود در جامعه عنوان کرد: امکان کار برای حل مشکلات وجود دارد و بی تدبیری برخی از مدیران باعث بروز این مشکلات شده است.

وی با گرامیداشت روز خبرنگار و با بیان اینکه خبرنگاران نباید فقط به نقل قول بسنده کنند بلکه بابیان درد ها و تحلیل ها، پیگیری مسائل باشند اظهار داشت: خبرنگاران باید باتیز هوشی علت درد را مشخص و سپس با درمان درست مشکل را در جامعه حل کنند.

آیت الله توکل اظهار داشت: کار خبرنگاری کار حساس و با تمام جامعه در ارتباط است اما قلم خبرنگار در لبه پرتگاه است و می تواند خدمت وخیانت در جامعه را به تصویر بکشد.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: برای توسعه فرهنگ جامعه خبرنگار ان باید خبرها را  پیگیری کنند و زمانی که مشکل حل نشد باید توسط مسئولان پیگیر مسئله شوند.