احمد حسین زادگان با اشاره به اینکه دشمن تلاش دارد تا میان مردم و حاکمیت فاصله بی‌اندازد، گفت:فعالیت زودهنگام کاندیداهای مجلس مطالبات مردم را به صورت غیرمنطقی افزایش می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری موج، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران همچنین با اشاره به تبلیغات زودهنگام کاندیداهای انتخاباتی یادآور شد: همه کاندیداها باید براساس قانون در موعد مقرر به تبلیغات بپردازند و باید همه تلاش کنند تا در راستای قانون عمل کنند.

حسین‌زادگان گفت: فعالیت زودهنگام کاندیداها مطالبات مردم را به صورت غیرمنطقی افزایش می‌دهد و موجب بروز برخی از آسیب‌ها می‌شود که باید از آن دوری کرد و فرمانداران در این بخش نظارت کامل انجام دهند و با افرادی که از قانون تبعیت نمی‌کنند؛ براساس قانون عمل شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران افزود: اینکه دشمن تلاش دارد تا میان مردم و حاکمیت فاصله بی‌اندازد؛ تلاش کنونی دشمن نیست بلکه از دیرباز بوده و وجود دارد و در این شرایط  باید با اطلاع‌رسانی مناسب به مردم، آنان را از عملکردهای دولت و نظام آگاه سازیم.

احمد حسین زادگان با اشاره به وجود برخی مشکلات اقتصادی در جامعه افزود: مشکلات همواره بوده و است و باید با تلاش همه‌جانبه و هدف‌گذاری مناسب برای رفع مشکلات تلاش شود و مدیران باید برنامه‌محور وارد عمل شوند.