مجتبی حبیب‌نژاد اظهار داشت:شوراهای اسلامی و دهیاران واقعیت‌ها را به مردم منعکس کنند و اقداماتی که دولت در حال انجام است باید اطلاع رسانی شود.

به گزارش خبرگزاری موج، فرماندار شهرستان سیمرغ بابیان اینکه شوراهای اسلامی و دهیاران واقعیت‌ها را به مردم منعکس کنند و اقداماتی که دولت در حال انجام است باید منعکس شود، تصریح کرد: ورشکسته‌های سیاسی که جامعه پذیرششان نکرده امروزه در این فضا در حال سو استفاده هستند.

حبیب نژاد بیان داشت: دهیاران با حداقل منابع حداکثر خدمات را ارائه می‌دهند و لازم است اقداماتی که در روستای شما توسط دهیاری و دستگاه‌های اجرایی صورت می‌گیرد منعکس شود.

فرماندار شهرستان سیمرغ با اشاره به اینکه دولت در سال گذشته بالغ‌بر 20 میلیارد تومان در این شهرستان که کوچک‌ترین شهرستان استان است طرح و پروژه اجرایی کرد، اظهار کرد: این خدمات باید به سمع و نظر مردم برسد و بدانند شما در حال چه‌کاری هستید.

وی افزود: شرایط کشور از لحاظ اقتصادی مناسب نیست اما در حال مدیریت و بار روانی که وجود داشت در حال کاهش است.

حبیب‌نژاد با بیان اینکه عملکرد و فعالیت‌های خود را استمرار ببخشید تا فضایی تعریف شود که از این بحران خارج شویم، تصریح کرد: برخی دهیاران در حال کار و تلاش و نیازمند به سیاست‌گذاری مناسب و برنامه‌ریزی هدفمند از سوی شوراهای اسلامی هستند.

فرماندار سیمرغ با اشاره به اینکه تفکر القا بومی‌گری و غیربومی سم مهلک برای توسعه شهرستان است، تأکید کرد: مدیران در حال خدمت هستند که وظیفه آن‌ها است و لازم است این تفکر را کنار بگذاریم این تفکر برای حال حاضر نیست.

مجتبی حبیب نژاد افزود: هرکسی بتواند به بهترین نحو کمک کند و اثرگذار باشد در سازندگی شهر آن شخص بومی شهرستان و خادم مردم است.