محمد رضا ییلاقی اشرفی از برگزاری اولین جشنواره عکس فوتبالی با عنوان " فوتبال و زندگی " خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران در خصوص برگزاری این جشنواره اظهار داشت : با پیشنهاد هیات فوتبال استان مازندران و با همکاری دو سویه، نخستین جشنواره عکس فوتبالی تحت عنوان " فوتبال و زندگی " برگزار خواهد شد .

ییلاقی افزود : طبق هماهنگی های صورت گرفته، جشنواره در دو بخش، آزاد ( تصاویری از صحنه های جذاب مسابقات لیگ های کشور تا استانی و شهرستانی ) و بخش ورزش محلات با هدف شناسایی فضاهای ورزشی برگزار خواهد شد که در بخش عکس های آزاد، عکس ها می توانند مربوط به مسابقات، فوتبال، فوتسال، فوتبال ساحلی، فوتشال( آماتوری، فوتبال عمومی، فوتبال کارگری، فوتبال در محلات و … ) باشند.

مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران ادامه داد: آغاز ثبت نام و دریافت عکس ها از 20 تیر ۱۳۹7 می باشد و آخرین مهلت ثبت نام و دریافت عکس ها 5 مرداد ۱۳۹7 خواهد بود.

ییلاقی اشرفی بیان کرد : علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به آدرس اینترنتی MzFootball@Gmail.Com به همراه مشخصات خود شامل نام و نام خانوادگی، کد ملی، تلفن تماس ثابت و تلفن همراه ارسال کنند.
این مسوول در پایان گفت : بعد از ارسال تصاویر در دهه اول مرداد داوری آثار توسط عکاسان و کارشناسان مطرح کشور برگزار خواهد شد و پذیرفته شدگان و نامزدهای جوایز دهه اول مرداد 1397 از طریق سایت رسمی هیات فوتبال مازندران اعلام خواهند شد و همزمان با هفته خبرنگار اختتامیه این جشنواره نیز برگزار خواهد شد.
مراحل شرکت در جشنواره:
1.مطالعه دقیق و کامل فراخوان
2.انتخاب عکس ها
3.تغییر اندازه عکس ها (اندازه عرض 1400 پیکسل یا ارتفاع 1050 پیکسل باشد )
4.ارسال عکس از طریق ایمیل جشنواره و شماره تلگرام
موضوعات:
جشنواره در دو سطح حرفه ای و مبتدی و با موضوعات زیر برگزار می شود:
1.بخش آزاد ( مسابقات لیگ های کشور تا استانی و شهرستانی )
2.بخش ورزش محلات با هدف شناسایی فضاهای ورزشی

در بخش عکس های آزاد عکس ها می توانند مربوط به مسابقات، فوتبال، فوتسال، فوتبال ساحلی، فوتشال( آماتوری، فوتبال عمومی، فوتبال کارگری، فوتبال در محلات و … ) باشند.

در هر بخش می توان شش عکس (درمجموع ۱۲ عکس برای ۲ بخش) ارسال کرد. هر عکس را تنها در یک بخش می توان شرکت داد. عکس ها باید طبق تعاریف فراخوان باشند. عکس ها می توانند رنگی یا سیاه و سفید باشند.