حسین نیازآذری بیان داشت: ثبات امنیت غذایی در کشور مستلزم اقدام جهادی و انقلابی هست و با تفکرات اداری مرسوم نمی‌توان انتظار تحقق اهداف اقتصادی مقاومتی داشت.

به گزارش خبرگزاری موج، نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حل مشکلات جامعه فقط به اعتبار متکی نیست، افزود: در اوایل انقلاب و در جهادسازندگی همه دغدغه جهادگران محرومیت‌زدایی و رسیدگی به امور محرومان بود و جهادگران برای کار و تلاش شب و روز نمی‌شناختند.

نیازآذری با اعلام اینکه در یک جنگ نابرابر اقتصادی در حوزه امنیت غذایی هستیم هشدار داد که باید با تمام قوا مواضع خود را در عرصه تولیدات داخلی و تقویت بنیان‌های کشاورزی تحکیم بخشیم.

نماینده مردم بابل در مجلس اظهار داشت:وزارت جهاد کشاورزی پس از ادغام با اهداف جهادی و انقلابی جهادسازندگی فاصله گرفته است و تحقق اهداف و سیاست های اقتصاد مقاومتی ایجاب می‌کند روحیه کار جهادی و انقلابی در نظام اداری کشور احیا شود.

عضو اسبق ستاد پشتیبانی جبهه و جنگ شهرستان بابل ادامه داد: محور فعالیت هادر جهادسازندگی خدمتگزاری و محرومیت‌زدایی بود و جهادگران با روحیه انقلابی به فکر ارتقای اداری یا مادیات و یا مناسبات سیاسی و گروهی نبودند و به چیزی جز کارو تلاش بی منت فکر نمی‌کردند.

حسین نیازآذری با یادآوری اینکه جهادگران در حیات انقلابی خود در دو جبهه محرومیت‌زدایی و پشتیبانی جنگ خالصانه نقش آفرینی می‌کردند گفت: برای برون‌رفت از مشکلات اقتصادی به تفکر و روحیه انقلابی جهادی نیاز داریم.