نایب رئیس هیأت تکواندو مازندران اظهار داشت: سه بانوی تکواندوکار مازندرانی با پیروزی در رقابت‌های انتخابی تیم ملی مسافر جاکارتا شدند.

به گزارش خبرگزاری موج، مریم کیومرثی اظهار داشت: رقابت‌های انتخابی تیم ملی تکواندو بانوان برای حضور در بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا اندونزی با حضور داوران رسمی و در خانه تکواندو برگزار شد که سه بانوی مازندرانی مسافر جاکارتا شدند.

وی گفت: در وزن منهای ۵۷ کیلوگرم ابتدا پریسا جوادی پس از تساوی ۱۰ به ۱۰ مقابل طیبه پارسا، با امتیاز طلایی در راند چهارم به برتری دست یافت و سپس با همین نتیجه زهرا شیدایی را شکست داد و جواز حضور در ترکیب اصلی تیم ملی را به‌دست آورد. 

نایب رئیس هیأت تکواندو مازندران در ادامه گفت: در وزن  منهای۵۳ کیلوگرم الهه شیدایی ۱۰ بر ۳ برابر مهسا پورمیرزای به برتری دست یافت و مسافر جاکارتا شد.

وی گفت: همچنین زهرا پوراسماعیل با کسب مدال در بیست‌وسومین دوره رقابت‌های قهرمانی آسیا جواز حضور در بازی‌های آسیایی را کسب کرده بود.

مریم کیومرثی بیان داشت: در نهایت الهه شیدایی، پریسا جوادی و زهرا پوراسماعیل به‌عنوان سه تکواندوکار مازندرانی به همراه کیمیا علیزاده و ناهید کیانی به عضویت تیم ملی برای حضور در بازی‌های آسیایی در آمدند.