سرهنگ علیرضا قدمی با اشاره به اعمال محدویت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران، گفت: هزار و کندوان یک طرفه می شود.

به گزارش خبرگزاری موج، رئیس پلیس‌راه مازندران ضمن تسلیت ایام رحلت جانگداز امام امت و شهدای قیام ۱۵ خرداد و شهادت امام علی (ع) ، افزود: با توجه به تعطیلات چند روزه محدویت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران اعمال شد.

وی با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی در محورسوادکوه، افزود: تردد کلیه تریلرها به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۱۳ خردادماه و از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۴ روزهای دوشنبه، سه‌شنبه، چهارشنبه و پنج‌شنبه و از ساعت ۸ صبح روز جمعه ۱۸ خردادماه تا ساعت ۸ صبح روز شنبه ۱۹ خردادماه از این محور ممنوع است.

رئیس پلیس‌راه مازندران افزود: تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز یکشنبه ۱۳ خردادماه تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۱۹ خردادماه از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه ممنوع است اما تردد موتورسیکلت‌های انتظامی وامدادی برای انجام مأموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

سرهنگ قدمی با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی در محور چالوس– کرج، افزود: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از این محور ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز یکشنبه ۱۳ خردادماه تا ساعت۲ بامداد روز بعد از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع است.

وی افزود: با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ساعت ۲ بامداد روز دوشنبه ۱۴ خردادماه از کرج به سمت مرزن‌آباد  به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس‌راه فرماندهی انتظامی مازندران، اظهار داشت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز جمعه ۱۸خردادماه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۱۹ خردادماه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز جمعه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

سرهنگ قدمی بیان داشت: برای تسهیل در برگشت زائران حرم حضرت امام خمینی(ره) به سمت شمال و در صورت سنگینی حجم تردد پس از پایان مراسم از ساعت ۱۹ روز دوشنبه ۱۴ خردادماه تا ساعت ۲ بامداد روز بعد تردد خودرو از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت۲۲ تا ساعت ۲ بامداد روز سه‌شنبه ۱۵ خردادماه از کرج به سمت مرزن‌آباد به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

محدودیت های ترافیکی

وی با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی در محور هراز ، اذعان داشت: تردد کلیه تریلرها از محور هراز ممنوع بوده و تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۱۳ خردادماه و همچنین از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ روزهای دوشنبه، سه‌شنبه، چهارشنبه و پنج‌شنبه هفته جاری و همچنین از ساعت ۶ صبح روز جمعه ۱۸ خردادماه تا ساعت ۱۲ روز شنبه ۱۹ خردادماه از محور هراز ممنوع است.

رئیس پلیس‌راه فرماندهی انتظامی مازندران،افزود:تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز جمعه ۱۸ خردادماه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه۱۹ خردادماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۴ روز جمعه ۱۸ خردادماه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۱۹ خردادماه با اعلام مأموران مستقر در محل از آب اسک به رودهن  ( محدوده مشاء) به‌صورت یک‌طرفه است.

سرهنگ علیرضا قدمی، افزود: مرکز کنترل ترافیک پلیس‌راه استان با شماره ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ به‌طور شبانه‌روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راههای استان است.