طی احکامی از سوی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران مدیران جدید امور توزیع نیروی برق ساری جنوب و میاندورود منصوب و معارفه شدند.

به گزارش خبرگزاری موج، قاسم شهابی در احکامی حمیدرضا باقری را به سمت مدیر امور توزیع نیروی برق جنوب ساری و علی نادعلی زاده  به سمت مدیریت توزیع نیروی برق میاندورود منصوب کردند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران در مراسم تودیع و معارفه مدیر امور توزیع نیروی برق جنوب ساری که با حضور فرماندار مرکز مازندران و دیگر مسوولین شهری برگزار شده بود، گفت: توزیع برق بیشتر از اینکه صرفه و جنبه اقتصادی داشته باشد، امری برای خدمت‌رسانی به مردم است.

وی گفت:با وجود مشکلات درآمدی، توسعه زیرساخت ها و تلاش برای فراهم کردن برق مصرفی بیش از یک میلیون و سیصد و پنجاه هزار  مشترک در حوزه توزیع نیروی برق مازندران، یکی از اهداف و برنامه های دائمی شرکت توزیع نیروی برق به شمار می رود.

شهابی اظهار کرد: گرمای بی سابقه هوا در ماه های گرم سال، منجر به افزایش مصرف برق به دلیل استفاده زیاد از کولرهای گازی شده که با وجود این افزایش مصرف در تابستان ، تلاش می کنیم مقدار قطعی برق مشترکین را به حداقل برسانیم.

باقری

فرماندار ساری در ادامه این مراسم در سخنانی رفتار، اخلاق و منش اسلامی را یکی شاخصه‌های دولت تدبیر و امید در انجام امور دانست و افزود: خوشبختانه مدیران و دست‌اندرکاران صنعت برق استان توانسته‌اند در این زمینه موفق باشند و ارتباط و تعامل خوبی با مردم و مالکین واحد های صنعتی داشته اند.

در پایان مراسم از زحمات رجبعلی طالبیان مدیر سابق برق جنوب ساری تکریم و حمیدرضا باقری به عنوان مدیر جدید امورتوزیع نیروی برق جنوب ساری معارفه شد و در امور برق میاندورود نیز از زحمات باقری تکریم و علی نادعلی زاده به عنوان مدیریت جدید امور توزیع نیروی برق میاندورود معارفه شد.