آیت الله نورالله طبرسی با بیان اینکه نباید به مردم شعار و وعده پوچ بدهیم، گفت: برخی‌ها هنوز به دنبال مسائل و حرف‌های خارجی‌ها هستند.

به گزارش خبرگزاری موج، نماینده ولی فقیه در مازندران در خطبه های نمازجمعه ساری گفت: برخی‌ها هنوز به دنبال مسائل و حرف‌های خارجی‌ها هستند و باید گفت آنهایی که دم از آمریکا می‌زنند کارنامه 40 ساله آمریکا و ایران را مشاهده کنند.

آیت الله طبرسی با بیان اینکه مقام معظم رهبری فرمودند آمریکا کشوری شکست خورده است و ملت ایران به احترام کشور خود ایستاد و از این به بعد هم خواهد ایستاد، به بدعهدی آمریکا و اروپا اشاره کرد و گفت: رضاخان و محمدرضا خدمت بزرگی به انگلیس کرد و هر دو را بیرون کردند و ثروت ایران را به کام شرکت‌های آمریکایی ریختند.

نماینده ولی فقیه در مازندران با تاکید بر اینکه باید روی پای خود بیاستیم و از ظرفیت داخلی خود استفاده کنیم، تصریح کرد: نباید به مردم دروغ بگوییم و باید صادقانه رفتار کنیم و نباید به دلیل پست و مقامی گرفتیم به مردم شعار و وعده پوچ بدهیم.

طبرسی

آیت الله نورالله طبرسی با تاکید بر اینکه کالاهای ایرانی را هم با کیفیت هم با ظرفیت تولید کنیم و هم کارخانه‌ها به چرخه تولید برگردند، خاطر نشان کرد: دشمن جنگ اقتصادی با کشور ایران دارد و جبهه دشمن اقتصاد است و ما باید اقتصاد خود را درون‌زا کنیم و زیر چتر حمایت رهبری بدون چشمداشت از خارجی‌ها فعالیت کنیم.