حجت الاسلام ناصر شکریان اظهار داشت:روحانیت باید برای مقابله با اندیشه‌های منحرف با همه توان خود وارد میدان شود.

به گزارش خبرگزاری موج، مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با تأکید بر اینکه روحانیت باید برای مقابله با اندیشه‌های منحرف با همه توان خود وارد میدان شود، ادامه داد: تنها روحانیت است که می‌تواند با هجمه‌های گسترده غرب مقابله کند و تحقق این مهم نیازمند تلاش جهادگونه و به روز کردن اطلاعات از سوی روحانیت است.

وی کارنامه عملکرد جامعه روحانیت در تاریخ را روشن و عزت آفرین ارزیابی کرد و افزود: با گذری کوتاه بر تاریخ خواهیم دید حیات سیاسی، اجتماعی و فرهنگی جامعه اسلامی به دست این قشر زحمتکش، کم توقع، پرتلاش و مخلص بوده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران فرصت و بستر مناسبی را برای حضور گسترده و تلاش روحانیت در عرصه های مختلف فراهم کرده است، بیان داشت: امروز روحانیون نقش بسیار محوری در حفظ ارزش های دینی و الهی در جامعه اسلامی ایفا می کنند و حفظ و تداوم آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی در گرو انقلابی ماندن این قشر خدوم و زحمتکش است.

عضو شورای فرهنگ عمومی مازندران از روحانیت به عنوان امین‌ترین مرجع فکری، عقیدتی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی برای مردم و جامعه یاد کرد و گفت: در حال حاضر علما و نهاد روحانیت به عنوان مرزبان دین و مرجع عقیدتی مردم نقشی تأثیرگذار در جامعه دارند.

شکریان

حجت الاسلام شکریان با بیان اینکه روحانیت همواره تلاش کرده جهت‌گیری های اسلامی انقلاب حفظ شود، بیان داشت: حضور همیشه در صحنه علما و روحانیت مانع از تلاش دشمنان در تضعیف نظام اسلامی شد. دشمنان انقلاب اسلامی هم به نقش  پررنگ روحانیت در جامعه اسلامی اذعان دارند و تلاش می کنند با برنامه ریزی های مختلف این نهاد ارزشی و انقلابی را مورد هجمه قرار دهند.