حجت‌الاسلام سیدمحمود موسوی آملی گفت:مسوولان در این برهه از زمان کاری نکنند که مردم از آنها بترسند .

به گزارش خبرگزاری موج، امام جمعه سرخ‌رود در خطبه های نمازجمعه این شهر درباره خروج آمریکا از برجام عنوان کرد: در مقابل کار احمقانه رئیس جمهور آمریکا درباره لغو برجام از سوی آمریکا باید بگویم طبق فرمایش حضرت امام (ره) برای یک مملکت اسلامی عار است که دستش را به سوی آمریکا دراز کند چون جهان، جهان عزت و اقتدار نیروهای مقاومت در مقابل ظلم است.

وی افزود: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند مسوولان کشور در امتحان بزرگی هستند آیا عزت ملت را حفظ خواهند کرد یا نه؟ باید تضمین قطعی از 3 کشور اروپایی بگیرند و گرنه به این کشورها هم نمی‌شود اعتماد کرد.

موسوی آملی در ادامه بیان کرد: مسوولان در این برهه از زمان کاری نکنند که مردم از آنها بترسند از قوای سه‌گانه خواستاریم که کاری کنید مردم به شما متوجه شوند کاری کنید که مردم محبت به شما کنند پشتیبان شما باشند هر چه مشکلات زیادتر شود تکالیف مسوولان بیشتر می‌شود نباید به دردهای مردم بی تفاوت بود.

امام جمعه شهر سرخ رود اظهار کرد: این قدر که دشمن را بزرگ می‌کنند بزرگ نیست ما نباید همه فکر و ذهن‌مان را متوجه آن کنیم ما باید پیش از اینکه به دشمن توجه کنیم خودمان را بسازیم.

برجام

حجت الاسلام موسوی آملی افزود: بیش از آنکه استعمار بر سر ما بزند ما بر سر آنها بزنیم همانطور که گنبد آهنین را دولت سوریه با شلیک ده‌ها موشک به مواضع حساس و استراتژیک رژیم صهیونیستی به سخره گرفت این را رژیم صهیونیستی بداند روز به روز نا امن‌تر خواهد شد و در مقابل هر شبیخونی سیلی سختی خواهیم زد.