آیت‌الله نورالله طبرسی بیان داشت: قرارگیری در زیر خیمه ولایت همه ما را از توطئه های آمریکا نجات می دهد.

به گزارش خبرگزاری موج، نماینده ولی فقیه در مازندران در خطبه های نماز جمعه ساری بیان کرد: مقام معظم رهبری قرص و محکم ایستاد چراکه استکبار خواهان این نیست ما در جهان حضور داشته باشیم و عزتی که برای ما به برکت انقلاب اسلامی بوجود آمد را نمی‌خواهند.

طبرسی با بیان اینکه ما ملت مستقل هستیم و خودمان تصمیم گیرنده هستیم گفت: همه باید یک صدا زیر خیمه ولایت باشیم.

وی گفت : نظام اسلامی از نخستین روزهای تشکیل خود مبارزه با آمریکا و استکبار ستیزی را آغاز کرد و وجود ترامپ ، اوباما ، بوش ، کارتر و غیره تفاوتی در اصل قضیه ندارد.

نماینده ولی فقیه در مازندران افزود : انرژی هسته ای حق ایران اسلامی است و در این راه ذره ای کوتاه نخواهیم آمد.

وی با بیان اینکه یکی از نعمت‌های انقلاب این است ملت ما بیدار و هوشیار هستند، گفت: بنا شد تلگرام فیلتر شود و مازندران اولین استانی بود که از آن خارج شدند.

طبرسی ادامه داد: ترامپ اگر از برجام خارج می‌شود مردم ما با تظاهرات خود می‌گویند اگر امضای خود را یکطرفه نشان دادید ما با تظاهرات می‌گوییم مرگ بر آمریکا.

طبرسی

نماینده مردم مازندران در خبرگان رهبری با اشاره به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان از عموم مردم خواست تا با روزه گرفتن و اجرای سایر احکام الهی ، قدر و منزلت این ماه را حفظ کنند.

آیت‌الله نورالله طبرسی با اشاره به اینکه داشتن دریا و عدم مدیریت صحیح موجب شده تا عده ای از مسافران و غیرمسافران در کنار ساحل سفره غذا پهن کنند ، از نیروی انتظامی خواست تا با مظاهر روزه خواری برخورد کند.