جدال داغ نمایندگان فوتبال مازندران در لیگ یک مقابل حریفان امروز عصربرگزار می شود و چند ساعتی به شروع این دیدارهای حساس باقی مانده تب فوتبالی در شهرهای بابل و قائمشهر به اوج خود رسید.

به گزارش خبرگزاری موج، بخت بالای دو تیم خونه به خونه بابل و نساجی قائمشهر برای صعود به لیگ برتر که در صورت تحقق فوتبال مازندران را پس از 14 سال دوری از سوپر لیگ فوتبال ایران، لیگ برتری می کند، باعث شده تا این روزها همه جا از استان 24 هزار کیلومتری از شرق تا غرب حرف از فوتبال و لیگ برتری شدن باشد.

خونه به خونه بابل و نساجی قائمشهر از 33 بازی با 61 امتیاز در رده دوم و سوم جدول 18 تیمی این رقابت ها قرار دارند و خونه به خونه با تفاضل گل بیتشر در رده دوم و نساجی با تفاضل کمتر در رده سوم قرار دارد.

خونه به خونه بابل در بازی پایانی  امروز در بابل میزبان برق جدید شیراز و نساجی قائمشهر در تهران میهمان راه آهن این شهر است ، تیمی که از چند هفته قبل سقوطش به لیگ دسته دوم مسجل شد.

خونه به خونه و برق جدید شیراز

تب داغ فوتبال در مازندران عصر امروز با اتمام بازی خونه به خونه با برق شیراز و نساجی قائمشهر با راه آهن به اوج می رسد و چهره یکی و یا شاید هر دو تیم مازنی را برای صعود به لیگ برتر مشخص می کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج