محمد اسلامی با تأکید بر نقش رسانه‌ها در انعکاس مسایل و مشکلات تولیدکنندگان، گفت:مازندران ظرفیت‌ و توانمندی‌ خوبی در حوزه اقتصادی دارد.

به گزارش خبرگزاری موج، استاندار مازندران در نشست هم‌اندیشی با برنامه‌سازان استانی در صدا و سیمای مرکز مازندران بیان داشت:گره‌گشایی از کار تولیدکنندگان، رفع موانع صادراتی، اعمال مشوق‌های صادراتی، اجرای دستورالعمل ممنوعیت به کارگیری تولیدات خارجی در سازمان‌ها و نهادها، ارتقا کمی و کیفی تولیدات داخلی و اهتمام ویژه در فرهنگ‌سازی به‌کارگیری از تولیدات داخلی از برنامه‌های در دست اجرا برای پیشرفت و توسعه اقتصادی استان در سال جدید می باشد.

اسلامی با بیان این که ظرفیت‌ها و توانمندی‌های خوبی در حوزه اقتصادی مازندران وجود دارد، ترسیم الگوی توسعه‌ای مورد نیاز در استان را ضروری دانست و ادامه داد: رسانه استانی می‌تواند در شناساندن این ظریفت‌ها به صورت ملی و فراملی کمک کار دولت در استان باشد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز مازندران در ادامه افزود: رسانه استانی با تهیه دستورالعمل ویژه که در اختیار برنامه‌سازان استانی قرار گرفت، تولید برنامه‌های مختلف رادیویی و تلویزیونی با محورهای راهکارهای مقابله با واردات بی‌رویه کالا، ارتقاء کیفیت تولیدات داخلی، بررسی موانع تولید و توسعه از قبیل نظام بانکی، بیمه‌ای و مالیاتی را برای سال جدید پیگیری می کنند.

اسلامی استاندار

علی صادق مقدسی ایجاد تفاهم میان تولیدکننده مصرف‌کننده و مسوولان را یکی از راهکارهای اصلی برای توسعه تولیدات داخلی و ترغیب مردم به استفاده از کالاها ی وطنی دانست.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج