حسین نیازآذری با اشاره به اینکه شورا و شهرداری بابل برنامه های زیر بنایی شهر را جدی بگیرند، گفت:مصوبات قبلی باید در اولویت کاری قرار دهند.

به گزارش خبرگزاری موج، نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با عشایری معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران بر توجه شهرداری ها و ادارات راه و شهرسازی‌ به اجرای طرح های بازآفرینی شهری تاکید کرد.

نیازآذری با اظهار اینکه بازآفرینی شهری سیاست با اولویت  مجلس و دولت می باشد خاطرنشان ساخت: بهسازی و نوسازی بافت های فرسوده بستری برای ارتقای کیفت زندگی و معماری درون شهرها و احیای و اعتلای میراث ارزشمند شهرسازی و تحکیم و توسعه فرهنگ محله محوری شود.‌

عضوهیات رییسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی خواستار تسریع در اجرای برنامه توانمندسازی سکونتگاه های غیر رسمی و اتخاذ تدابیرلازم برای جلوگیری از حاشیه نشینی شد.

نیازآذری

حسین نیازآذری با اعلام خبر سفر مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری کشور به شهرستان بابل افزود: برای اجرای برنامه بازآفرینی شهری بابل چند نشست با معاونت مربوطه در وزارت راه و شهرسازی داشته ایم و از شورای اسلامی شهر و شهرداری بابل می خواهم اجرای این برنامه زیر بنایی را جدی بگیرندو مصوبات قبلی را در اولویت کاری قرار دهند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج