حسین نیازآذری بیان داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در طول حیات ارزشی و انقلابی خود نقش ایثارگرایانه‌ای ایفا کرده است.

به گزارش خبرگزاری موج، نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی بیان داشت:سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رویداد و مناسبت فرخنده‌ای است که در تقویم جمهوری اسلامی دارای عظمت و نشان ارزنده‌ای است.

وی بیان کرد: سپاه پاسداران نهاد ارزشمندی است که به فرمان امام خمینی باهدف حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی تاسیس شد و همواره مورد اعتماد و حمایت مقام معظم رهبری است.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در طول حیات ارزشی و انقلابی خود دوشادوش ارتش جمهوری اسلامی و سایر نهادها و ملت شهیدپرور همواره برای حفظ انقلاب دستاوردها و آرمان‌های انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف به‌ویژه سازماندهی بسیج، تثبیت انقلاب ، دفاع مقدس و سازندگی کشور نقش ایثارگرایانه‌ای ایفا کرده است.

نیازآذری یادآور شد: پاسداران جان برکف انقلاب اسلامی به تاسی از اندیشه ناب حسینی پرچم‌دار مجاهدت برای دفاع از کیان اسلامی شدند و در این راه سترگ نهاد سپاه پاسداران به دژ مستحکم انقلاب اسلامی و ملت مقاوم ایران تبدیل شده است.

سپاه

وی با تکریم و گرامیداشت یاد شهدای جان برکف سپاه به‌ویژه مدافعان حرم همواره بر تداوم نقش موثر سپاه در مناسبات ملی و بین‌المللی تاکید می‌کنم.

حسین نیازآذری در پایان گفت: توان فنی و مهندسی و نقش جهادی سپاه در سازندگی و توسعه ،اقتصاد مقاومتی، محرومیت‌زدایی،تقویت توان دفاعی و امنیت کشور قابل تقدیر و تکریم است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج