سید محمد علی شهیدی بیان داشت:اشتغال فرزندان ایثارگران از دغدغه های جدی بنیاد شهید است.

به گزارش خبرگزاری موج، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور مساله اشتغال فرزندان ایثارگران را نیز یکی دیگر از دغدغه های جدی این نهاد برشمرد و افزود: افراد زیادی برای دریافت شغل ثبت نام کردند و بنیاد در جهت خدمت رسانی مناسب به خانواده‌های شهدا و ایثارگران برغم وجود مشکلات مربوط به اشتغال در کشور تلاش کرد این مساله را برای افراد تحت تکفل تاحدودی حل نماید.

وی با اشاره به اهمیت آرامش در موفقیت هر سازمان و دستگاه خدمت رسان به مردم بویژه بنیاد شهید افزود: پرداخت معوقات و بدهی ها از جمله اقداماتی بود که طی چند سال گذشته در این راستا انجام شد.

شهیدی گفت: این نهاد از سال 90 حدود 53 هزار میلیارد ریال بدهی و معوقه داشت که پرداخت و با این اقدام حدود 50 درصد آرامش در این مجموعه ایجاد شده است.

استاندار مازندران در ادامه این مراسم با اشاره به وجود امنیت در کشور در شرایطی که منطقه التهاباتی را می گذراند، افزود: این امنیت در منطقه پرتلاطم خاورمیانه حاصل خون شهدا است و ارزشمند تر از دستاوردهای اقتصادی است.

شهیدی بنیاد

محمد اسلامی با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور و استان مازندران، گفت: سال گذشته موفقیت های اقتصادی زیادی در این استان را شاهد بودیم و شاخص اطلاعات استان گویای کاهش بیکاری، رشد اشتغال و رشد اقتصادی است.

در این مراسم عباسعلی رضایی تودیع و هدایت مظلومی به عنوان مدیر کل جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران معارفه شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج