محمد اسلامی با اشاره به اینکه ارتش ما متعهد، علمی، کارآمد و تاثیرگذار بوده، گفت: ارتش در کنار ملت برای مردم جانفشانی می‌کند.

به گزارش خبرگزاری موج، استاندار مازندران در مراسم گرامیداشت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران در ساری بیان داشت: با پیروزی انقلاب اسلامی و تغییر معادلات منطقه‌ای با رهبری امام خمینی(ره) ایجاد شده است، ایشان  رویکردی دیگر در اتکا به نیروهای مسلح به جهانیان ثابت کردند و معادله قدرت را در جهان تغییر داده و به جهانیان  اعلام کردند که که جلوه ماندگار هر نظام قدرت نظامی نیست و مردم هستند که به نظام شکل و هویت می‌دهند، مردم هستند و ایشان به خوبی به جهانیان اعلام کردند که قدرت برتر جهان هستی خداوند منان است، امام راحل کتاب خدا و آیات الهی را در پیش چشمان ما ترجمه کرده‌اند.

وی با اعلام اینکه امام راحل در دوران انقلاب اسلامی وجدان ارتشیان مشغول فعالیت در دوران حکومت شاه خائن را بیدار کرده است، یادآور شد: پیوستن نیروی هوایی ارتش به انقلاب و بیعت با امام راحل به خوبی حقانیت انقلاب اسلامی را به اثبات رساند.

استاندار مازندران با اعلام اینکه رزمندگانی مانند صیاد شیرازی جوهره حقیقتی  خویش را به خوبی نظام اسلامی نشان دادند، گفت: ارتش پس از انقلاب اسلامی بازآفرینی شده و در خدمت انقلاب اسلامی قرار گرفته است.

ارتش

وی با بیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی در سیر تکاملی که به مدیریت رهبر انقلاب اسلامی فعالیت می‌کند، یک ارتش مکتبی است، افزود: ارتش ما متعهد، علمی، کارآمد و تاثیرگذار بوده و ارتش در کنار ملت برای مردم جانفشانی می‌کند.

محمداسلامی خاطرنشان کرد: ارتش جمهوری اسلامی با افتخار شهدای زیادی را تقدیم انقلاب اسلامی ایران کرده است، ارتش دوران طاغوت در خدمت استکبار بوده است و ارتش مکتبی امروز با ایمانی که دارد در خدمت مردم است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج