علی‌محمد شاعری بیان داشت:در حال حاضر که دولت شرایط استخدام را ندارد جوانان باید در بخش های تولیدی مشغول به فعالیت شوند.

به گزارش خبرگزاری موج، نماینده مردم نکا، بهشهر و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه دشمنان اسلام برای ایجاد فشار اقتصادی در داخل کشور هزینه کردند، گفت: در ابتدا سال 97 شاهد بروز علامت‌هایی چون افزایش بی‌رویه دلار، ارز، یورو و سکه بودیم و همه اینها بیانگر این است که دشمنان اسلام برای ایجاد فشار اقتصادی در داخل کشور برنامه‌ریزی و هزینه کردند و می‌خواهند نتیجه و ثمره آن را ببینند.

وی با تاکید بر اینکه عبور از انقلاب هرج و مرج در کشور را به همراه دارد، گفت: باید ضعف‌های خود را خودمان در داخل حل کنیم و فراموش نکنیم که در این انقلاب جایی برای افراد غیرمتخصص، غیرمتعهد و تنبل نیست.

علی‌محمد شاعری به پروژه گازرسانی در روستاهای بهشهر اشاره کرد و افزود: از 152 روستایی که در طرح پروژه گازرسانی شهرستان بهشهر در دستور کار ما قرار داشتند 20 روستا تا شب عید  از نعمت گاز بهره‌مند شدند و کار شبکه داخلی 100 روستا انجام شد و مابقی روستاها تا پایان امسال انجام می‌شود.

نماینده مردم نکا، بهشهر و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آب‌رسانی به 13 روستا در بهشهر پایان یافت، تصریح کرد: آب‌رسانی به 50 روستا در شرق مازندران در دستور کار ما قرار دارد که تاکنون آب‌رسانی به 13 روستا در بهشهر پایان یافت و اعتبار برای 20روستای دیگر در شهرستان بهشهر از طریق بنیاد برکت،معاونت توسعه روستایی و ریاست جمهوری و وزرات نیرو دریافت شد.

علی محمد شاعری

وی علت بیکاری جوانان را سوء مدیریتی دانست و گفت: باید موانع اشتغال در کشور برداشته شود و یقین بدانید بیکاری 12 هزار جوان مازندرانی در سال گذشته نشان از سوء مدیریت است.

علی محمد شاعری با بیان اینکه کار گروه رفع موانع اشتغال در مجلس تصویب شده است، گفت: در حال حاضر که دولت شرایط استخدام را ندارد جوانان باید در بخش تولیدی چون گلخانه، کشت گیاهان دارویی و... مشغول به فعالیت شوند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج