علی رستگار از اجرای طرح یکسان سازی نشانی و املاک ایرانیان قائمشهرخبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج، رئیس اداره پست شهرستان قائمشهر در گفت و گویی بیان داشت : طرح یکسان سازی نشانی ایرانیان ( جی نف ) در این شهرستان اجرایی شده است .

 رئیس اداره پست شهرستان قائمشهر خاطر نشان کرد:  با اجرای طرح یکسان سازی نشانی ایرانیان و ساماندهی املاک (سیماک ) نقاط کور و املاک فاقد شناسنامه  شناسایی و تحت پوشش فعالیت های قانونی  قرار می گیرد.

رستگار با اشاره به اینکه 28دستگاه اجرایی در اجرای این طرح مشارکت و همکاری دارند، افزود : در شرایط فعلی بسیاری از اماکن و املاک فاقد شناسنامه در سطح شهرستان  وجود دارد که می تواند مورد سوء استفاده قرار گیرد و با اجرای طرح های جی نف و سیماک این نقاط هم مورد شناسایی قرار می گیرند.

 رئیس اداره پست شهرستان قائمشهر ضمن تقدیر و تشکر از مهندس بوداغی مدیر کل پست استان مازندران از همراهی و همدلی به مدیریت شهرستان گفت : نگاه وسیع و اقتصادی محور به پست و استفاده و بهره برداری از ظرفیتهای شبکه پستی در استان مشهود است و شهرستان قائمشهر نیز در راستای افزایش سهم بازار گامهای مثبت و ارزشمندی را برداشته است.

پست

علی رستگار با اشاره به کسب رتبه های برتر پست استان مازندران تغییرات مشهود در این استان را نشان از حرکت منظم و منسجم بر پایه برنامه ریزی و نیز مدیریتی هم دل و  بهره گیری از دانش و تجربه دانسته و گفت : با بهره گیری از این امتیازات و نیز ظرفیتهای بالقوه موجود در استان پست شهرستان قائمشهر با نیروی کارآمد و خبره دورنمایی بسیار روشن و موفق خواهد داشت

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج