سیدامیر حسینی‌جو بیان داشت:شهرداران و مدیران از ظرفیت‌های شوراهای اسلامی تنکابن استفاده کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، فرماندار ویژه تنکابن با بیان اینکه شوراهای اسلامی ظرفیت‌های بسیار بالایی در بخش‌های اجتماعی دارند، عنوان کرد: بخشداران، شهرداران و مدیران از ظرفیت‌های شوراهای اسلامی استفاده کنند.

حسینی‌جو با تاکید بر اینکه در سال ۹۷ هدفمان پایان دادن به پروژه‌های نیمه‌تمام است، خاطرنشان کرد: ۱۰ درصد ظرفیت تملک و دارایی در پروژه‌های جدید و ۹۰ درصد هم برای پروژه‌های نیمه‌تمام اختصاص می‌دهیم.

وی به پروژ‌ه‌های نیمه‌تمام این شهرستان رینگ شهری نشتارود، سد ازارود، بیمارستان تخصصی، راه الموت، کارخانه تولید انرژی از زباله و خانه کشتی اشاره کرد و گفت: تعداد پروژه‌های نیمه تمام ما زیاد است و ظرفیت مالی اعتباری شهرستان محدود، ما باید تلاش کنیم پروژه‌های نیمه تمام را در اولویت قرار بدهیم‌.

حسینی جو در ادامه به آسیب‌های اجتماعی پرداخت و افزود: آسیب‌های اجتماعی در حقیقت یکی از نکات جدی و اساسی است که باید به آن توجه کنیم و امسال بنا داریم از ظرفیت‌های دانشگاه‌ها در این رابطه بیشتر استفاده کنیم.

فرماندارتنکابن با اشاره به اینکه آسیب‌های اجتماعی شهرستان و برش شهرستانی را آماده و پیگیری کنیم نه اینکه فقط سخنرانی کنیم، خاطرنشان کرد:همه دستگاه‌ها باید در این رابطه تلاش کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج