محسن هاشمی گفت: در طرح نوروزی بیش از 4 میلیون و 650 هزار تردد در سطح محورهای مواصلاتی مازندران انجام شده است.

به گزارش خبرگزاری موج، مدیر مرکز مدیریت راه‌های مازندران با اشاره به اینکه بیش از 7 درصد تردد کل کشور در مازندران انجام شده است، اضافه کرد: این در حالی بوده حدود سه درصد از راه‌های کشور در مازندران قرار دارد که نشان‌دهنده تراکم بالای تردد در استان مازندران است.

هاشمی با اعلام اینکه طی طرح نوروزی بیش از 4 میلیون و 650 هزار تردد در سطح محورهای مواصلاتی مازندران انجام شده است، افزود: این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال قبل نشان‌دهنده رشد 24 درصدی است.

وی اظهار کرد: طی طرح نوروزی ( از 24 اسفند ماه سال گذشته تا 17 فروردین ماه) در مازندران به‌طور میانگین در هر ساعت 84هزار و 864 تردد در محورهای مازندران انجام شده که از این لحاظ مازندران چهارمین استان پرتردد کشور بعد از استان‌های البرز، تهران و قزوین بوده است.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های مازندران ادامه داد: در زمان اجرای طرح نوروزی به‌ترتیب محورهای ساری ـ قائم‌شهر، بابل ـ قائم‌شهر، چالوس ـ عباس‌آباد بزرگراه بابل ـ آمل و بابل ـ بابلسر و نکا ـ ساری، محمودآباد ـ نور، آمل ـ محمودآباد، بابلسرـ فریدونکنار و تنکابن ـ عباس‌آباد پرترددترین محورهای مازندران بودند.

محدودیت‌های ترافیکی

هاشمی یادآور شد: همچنین تردد در کل محورهای مازندران شامل محورهای مواصلاتی و درون استانی حاکی از رشد 14درصدی در کل استان مازندران است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج