احمد اسدی از پیش بینی بارش باران وبرف از فردا تا 22فروردین ماه و به مدت سه روز در مازندران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران، اظهار کرد: بر اساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه های پیش بینی هواشناسی مازندران وضعیت جوی استان نیمه ابری تا ابری با بارش پراکنده و وزش باد پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه  با تقویت جریانات شمالی از روز شنبه، باران در مناطق جلگه ای و بارش خفیف برف در مناطق کوهستانی تا یکشنبه ادامه دارد، گفت: برای روز دوشنبه 20فروردین ماه پیش بینی می شود جوی نیمه ابری تا ابری با بارش پراکنده را شاهد باشیم.

اسدی، وضعیت جوی روز سه شنبه 21فروردین ماه را نیزصاف تا نیمه ابری همراه با افزایش دما از اواخر وقت با افزایش ابر پیش بینی کرد.

وی، با اشاره به بارش باران در مناطق جلگه ای و برف در ارتفاعات استان، گفت: این وضعیت تا چهارشنبه 22فروردین ماه ادامه دارد به طوریکه در این روز آسمان صاف تا نیمه ابری و  شب شاهد افزایش ابر و رگبار پراکنده و وزش باد خواهیم بود.

هواشناسی

احمد اسدی در خاتمه بااشاره به آغاز بارش ها از دیروز پنج شنبه 16فروردین ماه، گفت:  بیشترین باران با 14 میلی متر در زیرآب سوادکوه بارید ضمن اینکه با تداوم این بارش ها، دریا هم در این مدت مواج خواهد بود

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج