محمد اسلامی اظهار داشت:چابک سازی دستگاه های خدمت رسان نخستین قدم برای کاهش بروکراسی اداری در مازندران است.

به گزارش خبرگزاری موج، استاندار مازندران لازمه ارائه خدمات قانونمند و صادقانه به مردم را در خداحافظی با بروکراسی اداری دانست و گفت : در این مسیر باید قدم های مهم و دشواری برداشته شود .

وی چابک سازی دستگاه های خدمت رسان را قدم نخست در جهت کاهش بروکراسی اداری دانست و افزود : متاسفانه فقط 12 درصد اعتبارات استان صرف فعالیتهای عمرانی می شود و اکثر اعتبارات صرف هزینه های جاری شده و ضرورت دارد برای کارآمدی و چابک سازی دستگاهها فکری اساسی کرد.

اسلامی کاهش مهلت صدور مجوزها ، ارتقاء نرخ پاسخگویی ، سلامت اداری ، اصلاح فرایندها و خدمت خالصانه به مردم را مهمترین انتظارات در سال 97 از دستگاه ها اعلام کرد و گفت : با پیگیری های صورت گرفته بیش از 180 مورد اختیار دستگاهها به استان واگذار شد که از این فرصت باید برای تحقق برنامه ها استفاده کرد.

استاندار مازندران با اشاره به ورود سالانه میلیون ها مسافر به استان و گریبانگیری معضل دائمی ترافیک گفت : حمل و نقل ترکیبی بخصوص حمل و نقل ریلی یکی از بهترین راه برون رفت از این مسئله است .

وی همچنین به 15 میلیون نفر شب اقامت مسافر در تعطیلات نوروزی امسال در مازندران اشاره کرد و افزود : ترافیک خودرویی در برخی نقاط استان مشهود بود و امیدواریم با توسعه زیر ساخت ها و بهره گیری از حمل و نقل ترکیبی بار ترافیکی استان در آینده کاهش یابد .

استاندار

محمد اسلامی بر کاهش خودرو محوری و توسعه ریل و حمل و نقل ترکیبی در مازندران تاکید کرد و گفت : وزارت کشور و استانداری در تحقق این برنامه ها جدی و پیگیر است .

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج