رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گلوگاه از مشرف شدن قریب به ۳۰ هزار مسافر و گردشگر به بقاع متبرکه این شهرستان خبر داد .

به گزارش خبرگزاری موج، محمد حسین فاضلی با اشاره به اجرای طرح آرامش بهاری در امامزا گان و بقاع متبرکه در ایام تعطیلات نوروزی گفت: این طرح همه ساله از ۲۸ اسفند تا ۱۵ فروردین در امامزادگان اجرا می شود

وی افزود: در این طرح به مسافرین عزیز و زائران و گردشگران مذهبی خدمات رسانی فرهنگی و قرآنی و رفاهی داده میشود

رییس اوقاف شهرستان گلوگاه با اشاره به اینکه حضور مبلغین در خیمه معرفت امامزاده قاسم (ع) روستای ریحان آباد و ولمازو و بقعه بی بی زینب (س) خورشیدکلا گلوگاه دارای تاثیر گذاری فراوانی بوده افزود: مشاوره خانواده، احکام شرعی ،مباحث اعتقادی و اخلاقی و معنوی برای همه مسافران و زائران و فضای "نقاشی بکش و جایزه بگیر" و "قرآن بخوان و جایزه بگیر"، ویژه کودکان و نوجوانان در این خیمه ها توسط مبلغ انجام می شود.

فاضلی ادامه داد: از ابتدای طرح تا روز ۱۰ فروردین تعداد ۱۲۰۰ مسافر و زائر در سوئیت و زائر سرای امامزاده قاسم (ع) اسکان و تعداد ۲۸۸۰۰ زائر در هشت مکان متبرکه شهر ستان گلوگاه حضور و این اماکن را زیارت نمودند و از فضای معنوی و نماز جماعت ، ررنامه های رفاهی و فرهنگی و ... استفاده نمودند.

امام زادگان

وی افزود: در روز ۱۳ فروردین امامزادگان شهرستان آماده میزبانی از تمام مسافران و مردم منطقه میباشند تا در این روز فضای معنوی برفضای روز طبیعت افزون تا سال پرمعنویت را آغاز نمایند و با تلاشی مجدد و با توسل به ائمه اطهار و زائری آن بزرگواران زندگی پر از سعادتمندی را در پیش بگیرند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج