مدیرکل آموزش و پرورش مازندران، با اشاره به توجه کیفیت بخشی خدمات در ستاد اسکان آموزش و پرورش مازندران، از رشد ۲۰درصدی پذیرش فرهنگیان در مراکز اسکان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سید علی قاسمی در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران، گفت: آموزش و پرورش برای اسکان فرهنگیان و پذیرش همکاران فرهنگی و خانواده های آنان که مازندران را مقصد سفر خود انتخاب می کنند ۴۰پایگاه تدارک دیده است.

وی در ادامه با بیان اینکه ۳۸۹مدرسه و ۳هزار و ۱۴کلاس درس را برای پذیرش همکاران آماده کرده ایم، افزود: آماده سازی ۱۸۳سوئیت در اردوگاه ها و مراکز رفاهی استان از دیگر اقدامات ما در بخش افزایش ظرفیت اسکان بوده است.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران، تصریح کرد: آمار اسکان همکاران فرهنگی در روز شنبه چهارم فروردین ماه ۱۳هزار و ۸۴خانوار بوده که شامل ۴۷هزار و ۱۰۴نفر بوده است.

اسکان مهمانان فرهنگی

قاسمی، در ادامه از افزایش ۲۰درصدی آمار پذیرش نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: امسال نرخ اسکان تغییر کرده ضمن اینکه ۳۸درصد به لحاظ کیفی رشد داشتیم .

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران افزود: امسال کلاس های مدارس را در گروه های ویژه ، "الف" و "ب" درجه بندی شده و با حذف گروه "ج" توان خود را بر کیفیت بخشی خدمات گذاشتیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج