رئیس کمیته فرهنگی ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران، از برگزاری یازده کنسرت در ایام تعطیلات نوروز در شهرهای غرب استان و ساری در ایام تعطیلات نوروز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، احد جاودانی در جمع خبرنگاران با اشاره به برنامه های نوروزی کمیته فرهنگی ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران از برگزاری یازده کنسرت موسیقی و جنگ شادی در  از اواخر اسفندماه تا سوم فروردین در شهرهای غرب استان، رامسر چالوس،محمودآباد، بابلسر و ساری خبر داد.

وی افزود: قرار بود کنسرت محسن یگانه هم در رامسر برگزار شود که به علت ضعف و بیحالی این هنرمند کنسل شده است.

جاودانی، اضافه کرد: از ایام پیش از نوروز تاکنون ۱۰هزار تا بلیط برای یازده کنسرت اجرا شده فروخته شده ضمن اینکه قیمت بلیط ها ۴۰تا ۱۰۰هزار تومان بوده است.

رئیس کمیته فرهنگی ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران، با بیان اینکه از بیستم اسفندماه آئین نوروز خوانی  در سطح شهرهای استان اجرا شده است گفت: تاکنون ۲جنگ شادی هم به صورت رایگان در شهرهای رامسر و چالوس اجرا شده است که تا قبل از ایام سوگواری شهادت حضرت زینب(س) و یازدهم فروردین ادامه دارد.

 گروه موسیقی دوستان

جاودانی، توزیع کتاب بین مسافران در مبادی ورودی استان با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، مشارکت در امر زیباسازی مبلمان شهری و نصب المان های نوروزی و برپایی گالری های هنری با موضوع نقاشی، عکس و ....را از دیگر اقدامات کمیته فرهنگی در ایام نوروز برشمرد .

رئیس کمیته فرهنگی ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران از فعال بودن ۱۲سینما از ۱۴سینمای استان در ایام تعطیلات نوروزی و اکران فیلم خبر داد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج